• Elektronická žákovská knižka

26. 1. 2018

Z důvodu rychlejší a předpokládáme, že i efektivnější komunikace rodičů a žáků se školou zavádíme od ledna 2018 nový školní informační systém. Každý žák i jeho zákonný zástupce získá svůj jedinečný uživatelský účet, na který se bude pomocí vlastního hesla přihlašovat prostřednictvím webových stránek.

Pokud někdo z rodičů emailovou schránku nevlastní, bude nutné si ji zaregistrovat.

Po prvním přihlášení vám doporučujeme změnit heslo. Aby byl systém efektivnější je nutné, abyste svým dětem nesdělovali svá přístupová hesla a svůj účet si spravovali sami. Jakoukoliv informaci z vašeho účtu budeme považovat za věrohodnou. S žáky tento proces provedeme ve škole(obdrží přihlašovací údaje).

Je možné používat i mobilní aplikaci, pokud jste vlastníky smart telefonu s operačním systémem Android nebo iOS, což doporučujeme. Stačí zadat do vyhledávače klíčové slovo „edupage“ a aplikaci stáhnout. Přihlášení je obdobné, pouze dopíšete do volného řádku „zslibusin“.

Celý systém po přihlášení vám nabízí i možnost nápovědy, kde můžete najít různá doporučení. Věříme, že se s novým systémem brzy všichni  seznámíte  a bude nám všem sloužit ku prospěchu věci.

• 1. a 2. třídu navštívila Zdravotnická záchranná služba

17. 1. 2018

V pondělí 15.1. se žáci 1. a 2. třídy zúčastnily besedy s panem Bc. Markem Hylebrantem,který je vedoucí školícího a výcvikového střediska Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje. Děti si vyzkoušely první pomoc,resuscitaci figuríny a prohlédly si sanitku. Byl to velice pěkný zážitek,který se dětem moc líbil.

• Mikuláš
    • Vánoční dílničky