• Velikonoční jarmark

17. 4. 2018

Tradiční velikonoční jarmark proběhl ve středu 28. 3. 2018, kde žáci nabízeli k prodeji  výrobky s velikonoční tématikou.

Děvčata z osmé a deváté třídy si otevřela kavárnu na téma Svatba. Nejen rodiče měli možnost posedět u šálku kávy nebo čaje se svatebními koláčky, chlebíčky nebo roládou. Všem děkujeme za návštěvu.

• Volná místa na naší škole

10. 4. 2018

Základní škola Libušín, okres Kladno, Komenského 237,  273 06 Libušín

vyhlašuje výběrové řízení pro šk. rok 2018 / 2019 na pozice:

1) učitel(ka) 1. stupně ZŠ

2) učitel(ka) chemie a fyziky pro 2. stupeň ZŠ

• podmínkou přijetí je splnění kvalifikační předpokladů dle zákona o pedagogických pracovnících č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů; trestní bezúhonnost; spolehlivost
            • nástup 1. 9. 2018 s pracovní smlouvou na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
            • platové zařazení dle nařízení vlády č. 316/2016 Sb.

Životopisy zasílejte elektronicky na e-mailovou adresu: skola.libusin@seznam.cz nebo poštou na adresu Základní škola Libušín, okres Kladno, Komenského 237, 273 06 Libušín.

V případě dotazů bližší informace podá ředitelka školy Mgr. Renata Kosová, tel. 777 662 311

• Noc s Andersenem

6. 4. 2018

Jako každý rok i letos se naše škola zapojila do projektu Noc s Andersenem. Přespávání ve škole spojené s čtením proběhlo z pátku 23.3. na sobotu 24.3. Zúčastnilo se jí 52 žáků z celé školy. Děti přespávaly ve svých třídách a společně se věnovaly čtenářským aktivitám. Menší děti četly Pejska a kočičku, pro větší byl připraven program na téma Jaroslav Foglar a Rychlé šípy. Kromě čtení jsme samozřejmě měli i noční bojovku a užili jsme si spoustu legrace. Akorát spánku bylo méně. Budeme rádi, když se příští rok přidají i další malí a velcí čtenáři.

• Čipový systém od 3.4.2018

4. 4. 2018

Všichni žáci naší školy dostali plastové čipy (ve tvaru přívěsku). Čip každého žáka má jedinečný kód, sloužící k jeho identifikaci  tj. při registraci příchodu a odchodu do/ze školy. Současně se v systému objeví čas, kdy žák vstoupil do školy. Čas vidí rodič, který podle toho pozná, že už má dítě ve škole a kdy vstoupilo. Při odchodu ze školy si žák opět "odpípne" a v systému se zobrazí čas odchodu. (Týká se to i odchodu a příchodu během dne, např. k lékaři nebo na odpolední vyučování.) Časy se zobrazí i v mobilní aplikaci.

Při ztrátě čipu budeme nuceni účtovat poplatek 50 Kč, potom žák dostane nový s jiným kódem. Při ukončení docházky na naší škole se též čipy odevzdávají.

• Mikuláš
    • Vánoční dílničky