• Školní akce, sportovní akce, reprezentace ZŠ Libušín – Malá kopaná

2. 7. 2018

V letošním školním roce pokračovalo tradiční sportovní setkávání žáků 2. stupně naší školy s Dětským domovem v Ledcích. Dne 25. 6. 2018 se vybrané družstvo chlapců VII. až IX. třídy zúčastnilo 11. ročníku fotbalového turnaje „Kopačky drogám!“ Tento turnaj pořádal na svém hřišti DD Ledce a zástupci ZŠ Libušín si z něj přivezli ocenění za 3. místo (bilance 1 výhra a 2 prohry). V doplňkové střelbě pokutových kopů jsme získali místo 2. (bilance 2 výhry a 1 prohra). V obou částech turnaje zvítězilo po zásluze družstvo DD Žatec. Na turnaji startovaly celky ze 4 škol a školských zařízení.

• Školní akce, sportovní akce, reprezentace ZŠ Libušín – Kopaná

2. 7. 2018

Dne 29. 5. 2018 se žáci naší školy již potřetí zúčastnili fotbalového Memoriálu Jiřího Veselého v kopané, který pořádala ZŠ Brandýsek. V turnaji jsme odehráli celkem 3 zápasy s těmito výsledky: ZŠ Jiráskova 0:3, ZŠ Brandýsek 0:0, ZŠ Vinařice 1:1 a na pokutové kopy 2:3. Po dvou remízách a jedné prohře jsme skončili na 6. místě. Vítězem turnaje se stalo družstvo ZŠ Velvarská po finálovém vítězství 2:1 nad ZŠ Pchery.

• Mikuláš
    • Vánoční dílničky