• Vánoce ve škole

22. 12. 2018

Dnes si celá škola popřála krásné Vánoce a nový rok 2019 na chodbě školy,. kde pod stromečkem na každého čekal malý dárek . Tímto děkujeme pí. Kvasničkové a všem kteří dárky věnovali.

• Výlet Kladno

23. 12. 2018

Žáci 2.a 3. třídy se ve čtvrtek 20.12. vydali do Kladna na vánoční trhy a do zámeckého parku. Bylo krásné vánoční zasněžené počasí a všichni si výlet užili.

• Česko zpívá koledy

18. 12. 2018

Dne 12.12.2018 proběhla již podruhé před naší školou celorepubliková akce "Česko zpívá koledy". Pro všechny zúčastněné byl připraven voňavý čaj a donutty.  Texty koled byl promítány na stěnu školy, aby si mohli zazpívat opravdu všichni a naladit se tak do sváteční nálady. Všem děkujeme za účast.

17. 12. 2018

Žáci 1.-5. třídy se v pondělí vydali do lesa a přinesli zvířátkům různé dobroty.

Druháci opravili domečky pro zvířátka a lesní skřítky. Pozorovali zimní krajinu a povídali si o tom, jak žijí zvířata v zimě. Po návratu z lesa pracovali ve dvojicích,tvořili plakáty o lesních zvířatech a vyplnili lesní deník.

Žáci třetí třídy pátrali po stopách zvěře a pozorovali jednotlivá lesní patra. Navštívili také zamrzlé jezírko, kde nadělili zvířátkům pod stromeček jablíčka a tvrdé pečivo.

Žáci čtvrté třídy také navštívili a pozorovali jezírko a jeho změny. Zaměřili se na stavbu stromu a také se zajímali o to, kde se pěstují vánoční stromečky.

Po návratu do tříd žáci využili své poznatky při vyplňování pracovních listů.

• Hudební výchova netradičně

16. 12. 2018

Dne 13.12. žáci 7.třídy navštívili kostel sv. Prokopa v Libušíně a vyzkoušeli si při Hv nádhernou akustiku celého prostoru. V rámci adventních zpěvů si zazpívali nejen koledy, ale i autorské vánoční písně, včetně latinské Adeste fideles. Velmi zdařilá hodina hudební výchovy!

• Zámek Libochovice

4. 12. 2018

Dne 30.11. 2018 žáci hlavně z 1., 2. a 3. třídy navštívili zámek Libochovice. Byl pro ně připravený zážitkový interaktivní program pod názvem “Když v pekle sněžilo”. Děti plnily úkoly anděla i svatého Petra a prošly “opravdovým” peklem, kde na ně čekal čert a čertice.  I přes mrazivé počasí si akci užily a přivezly si i malý dáreček od Lucifera.

• Pokud budete chtít mluvit s jednotlivými pedagogy, vyberte správné číslo: ředitelna: 312 672 339 ředitelka: Mgr. Renata Kosová zástupkyně ředitelky: Bc. Soňa Marková administrativní pracovnice: Miroslava Kvasničková 724 183 141 sborovna 1. patro: 312 671 292 ( S. Perscheová, D. Knížetová, J. Kuncová, P. Němec, R. Žižková, P. Povondrová, I. Popelářová, J. Vadinský, P. Havlová, L. Marek) sborovna přízemí: 312 524 227 (P. Chocholová, M. Pospíšilová, Š. Navrátilová, I. Knížetová, I. Šmolíková, R. Slámová, I. Čížová, M. Smetanová) školní družina: 312 524 228 (I. Čížová, R. Slámová)

• Plavání
    • LVVZ 21.1.2019