Navigace

Obsah

Rozvrhy hodin platné od 1. 10. 2015 

 

I.  třída Adamová

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Pondělí

 

Čj

Ad

M

Ad

Čj

Ad

M

Ad

 

 

Úterý

 

Čj

Ad

M

Ad

Prv

Ad

Tv

Ad

 

 

Středa

 

Čj

Ad

Aj 

Ad

Prv

Ad

Hv

Ad

 

 

Čtvrtek

 

Čj

Ad

M

Ad

Čj

Ad

Tv

Ad

 

 

Pátek

 

Čj

Ad

Čj

Ad

Ad

Vv

Ad

 

 

 

 

II. třída

Klímová A.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Pondělí

 

Čj

KlA

M

KlA

Tv

KlA

Čj

KlA

Prv

KlA

 

Úterý

 

Čj

KlA

M

KlA

Čj

KlA

Aj

KlA 

 

 

Středa

 

Čj

KlA

Tv

KlA

M

KlA

Čj

KlA

 

 

Čtvrtek

 

Čj

KlA

M

KlA

Čj

KlA

Prv

KlA

Hv

KlA

 

Pátek

 

Čj

KlA

M

KlA

KlA

Vv

KlA

 

 

 

 

III. třída

Klímová J.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Pondělí

 

KlJ

Čj

KlJ

Aj 

Pe

Čj

KlJ

Prv

KlJ

 

Úterý

 

M

KlJ

Čj

KlJ

Aj

Pe

Čj

KlJ

Tv

KlJ

 

Středa

 

Čj

KlJ

M

KlJ

Čj

KlJ

Prv

KlJ

Vv

KlJ

 

Čtvrtek

 

Čj

KlJ

KlJ

Čj

KlJ

KlJ

Hv

KlJ

 

Pátek

 

Aj

Pe

M

KlJ

Čj

KlJ

Prv

KlJ

Čj

KlJ

 

 

 

IV. třída

Knížetová

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Pondělí

 

Čj

Kn

M

Kn

Čj

Kn

Kn

Aj

Pe

 

Úterý

 

Tv

Kn

Aj

Pe

M

Kn

Čj

Kn

Čj

Kn

 

Středa

 

Čj

Kn

Aj

Cho

M

Cho

Hv

Kn

Tv

Kn

 

Čtvrtek

 

Čj

Kn

M

Kn

Kn

Vl

Pe

Kn

 

Pátek

 

Čj

Kn

Aj

Pe

M

Kn

Vv

Kn

Vv

Kn

 

 

 

V. třída

Dimová

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Pondělí

 

Čj

Di

Aj

Pe

M

Di

Čj

Di

Di

 

 

Úterý

 

Čj

Di

M

Di

Inf

Di

Vl

Di

Hv

Di

Tv

Di

Středa

 

Čj

Di

Čj

Di

Aj

Pe

M

Di

Di

 

Čtvrtek

 

Čj

Di

M

Di

Aj

Pe

Vv

Di

Vv

Di

 

Pátek

 

Čj

Di

M

Di

Aj

Pe

Tv

Di

Di

 

 

 

VI. třída

Kozděra

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Pondělí

 

Čj

Ve

Ch

M

KnI

Z

Ko

Hv

Kn

 

 

 

Úterý

 

Aj

Pe

Z

Ko

Čj

Ve

M

KnI

Ov

Ko

 

Vp

KnI/Ve

Vp

KnI/Ve

Středa

 

Aj

Pe

M

KnI

F

Ko

Čj

Ve

Vv

Ad

Vv

Ad

 

 

Čtvrtek

 

D

Ch

Aj

Pe

Čj

Ve

Ch

M

KnI

 

Tv

Sl

Tv

Sl

Pátek

 

ČJ

Ve

Kn

D

Ch

Inf

Pe

M

KnI

 

 

 

V úterý - odpolední vyučování - střídání po týdnech - 1 x za 14 dnů Sport. hry a 1x za 14 dnů Domácnost

 

VII. třída

Froňková

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Pondělí

 

Aj

Pe

F

Ko

D

Ch

Čj

Ve

Hv

Kn

 

Rj

Kn

Rj

Kn

Úterý

 

F

Ko

Čj

Ve

M

Sl

Z

Ko

Ov

Ko

 

Vp

KnI/Ve

Vp

KnI/Ve

Středa

 

M

Sl

Z

Ko

Čj

Ve

Aj

Pe

Vv

Ad

 Vv

Ad

 

 

Čtvrtek

 

Aj

Pe

Čj

Ve

Ch

M

Sl

D

Ch

 

Tv

Sl

TV

Sl

Pátek

 

M

Sl

Kn

Čj

Ve

Inf

Pe

 

 

 

 

V úterý - odpolední vyučování - střídání po týdnech - 1 x za 14 dnů Sport. hry a 1x za 14 dnů Domácnost

 

VIII. třída

Perscheová

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Pondělí

 

M

Fr

Čj

Ve

Ch

Ko

D

Ch

Vkz

Ve

 

Tv

Sl

Tv

Sl

Úterý

 

Čj

Ve

Kn

Aj

Du

M

Fr

Hv

Ch

 

Vp

KnI/Ve

Vp

KnI/Ve

Středa

 

Čj

Ve

Aj

Du

M

Fr

Ko

Inf

Pe

Vv

Pe

 

 

Čtvrtek

 

Z

Ko

Aj

Du

M

FR

F

Ko

Ov

Ko

 

Rj

Kn

Rj

Kn

Pátek

 

Ch

Ko

Čj

Ve

D

Ch

Ko

D

Ch

 

 

 

V úterý - odpolední vyučování - střídání po týdnech - 1 x za 14 dnů Sport. hry a 1x za 14 dnů Domácnost

 

IX. třída

Veselá

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Pondělí

 

Ch

Ko

M

Fr

Čj

Ve

Inf

Pe

Vkz

Ve

 

Tv

Sl

Tv

Sl

Úterý

 

M

Fr

Aj

Du

F

Ch

Čj

Ve

Vv

Ve

D

Ko

VP

KnI/Ve

Středa

 

Ch

Ko

Čj

Ve

Aj

Du

M

Fr

Z

Ko

Ko

 

 

Čtvrtek

 

Čj

Ve

M

Fr

D

Ko

Aj

Du

Ov

Ko

 

 

Rj

Kn

Rj

Kn

Pátek

 

Hv

Ch

Z

Ko

M

Fr

Čj

Ve

Ve

 

 

 

V úterý - odpolední vyučování - střídání po týdnech 1 x za 14 dnů VP-sport. hry a 1x za 14 dnů Z