• Čtení prvňákům

22. 11. 2019

Žáci čtvrté třídy se již podruhé vydali něco přečíst prvňáčkům - tentokrát příběh o Mikuláši. Prvňáčci nám na oplátku ukázali své čtenářské dovednosti a velice nás překvapili.

• Třídní schůzky

19. 11. 2019

Vážení rodiče,

v termínu od 20. 11. do 29. 11. 2019 bychom rádi vyzkoušeli nový model třídních schůzek, který je nazýván jako tripartitní třídní schůzka.

V praxi to znamená, že na třídní schůzce je přítomen rodič, žák a učitel. Díky individuálnímu pohovoru vzniká veliký prostor na řešení aktuálních problémů, vše diskrétně bez přítomnosti dalších osob. Snažíme se tímto krokem vybudovat takové prostředí, ve kterém se bude nejen žák, ale i rodič cítit bezpečně. Každý tak může bez problémů a studu vyjádřit svůj názor. Na tripartitním setkání proberete s konkrétním učitelem prospěch, chování a další nezbytné náležitosti. Schůzka bude trvat přibližně 15 - 20 minut.

Všichni věříme, že zavedením těchto třídních schůzek zlepšíme komunikaci mezi rodinou a školou, čímž přispějeme k větší spokojenosti žáků na naší škole.

Od dnešního dne si můžete rezervovat svůj termín třídních schůzek ve třech. Rezervaci lze zrušit pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím.

Těšíme se na setkání s vámi.

Pedagogové a vedení školy

• Návštěva knihovny

14. 11. 2019

Žáci 2. ročníku dnes navštívili místní knihovnu. Druháčky nejvíce zaujaly knihy o zvířátkách a pohádkové příběhy. Všichni už se těší na leden, kdy si budou moci vybrat a vypůjčit své první knížky.

• Divadlo Lampion

13. 11. 2019

Dne 7. 11. žáci 1. a 2. třídy navštívili představení Pejsek a kočička v divadle Lampion.

• Projekt Mléko do škol

13. 11. 2019

Tento projekt nabízí ochucená mléka 250 ml s vanilkovou, kakaovou a jahodovou příchutí s doplatkem 6,- Kč za kus. Pokud budou mít žáci zájem, mohou si mléko zakoupit u pí. Krejčí před první vyučovací hodinou.

• Dopravní teorie

5. 11. 2019

Žáci 4. třídy dnes měli dvouhodinovou výuku dopravní teorie. Zopakovali si zejména značky a pravidla přednosti na křižovatkách. Všem se výuka moc líbila.

• Základní škola Libušín, okres Kladno, příspěvková organizace
      • Pokud budete chtít mluvit s jednotlivými pedagogy, vyberte správné číslo: ředitelna: 312 672 339 ředitelka: Mgr. Renata Kosová zástupce ředitelky: Bc. Lukáš Marek administrativní pracovnice: Miroslava Kvasničková 724 183 141 sborovna 1. patro: 312 671 292 ( I. Čížová, A. M. Filippi, K. Kedroňová, J. Kuncová, P. Němec, M. Němcová, R. Jelínková, S. Perscheová, M. Smetanová ) sborovna přízemí: 312 524 227 (P. Chocholová, I. Knížetová, P. Krejčí, Š. Navrátilová, E. Nováková, R. Slámová, I. Šmolíková, R. Žižková) školní družina: 312 524 228 (I. Čížová, R. Slámová)
      • Komenského 237 273 06 Libušín

zatím žádné údaje