29. 6. 2020

Tento školní rok se podařilo 1. - 5. třídě získat certifikát  Lesní třídy a certifikát na 10 m2 Nového Pralesa

• Vyhlášení soutěže Junior T-Profi

24. 6. 2020

Dne 24.6. proběhlo v Nymburku finále a vyhlášení soutěže Junior T-Profi, kterého se zúčastnili žáci 4. třídy naší školy. Do soutěže se zapsalo celkem 7 škol. Úkolem soutěžících týmů bylo sestavit funkční tříhřídelový model užitečného stroje ze stavebnice Merkur, vypracovat projektovou dokumentaci s implementací matematiky a celou svou práci na soutěži prezentovat. Se svým modelem funkčního tříosého kolejového jeřábu se naši žáci Josef Černý, Matěj Endrle, Samuel Přibyl a Jiří Rudolf umístili na krásném 3.místě. Ze soutěže si kromě stavebnice pro školu, diplomu a sladkostí odvezli nové zkušenosti a zážitky.

• Opékání buřtů

16. 6. 2020

Dnes jsme si užili opékání buřtů na školní zahradě. Počasí nám přálo, buřtíky voněly a ještě lépe chutnaly. Kdo by odolal?

• Výuka pro druhý stupeň od 8. 6. 2020

2. 6. 2020

Vážení žáci a rodiče,

Od 8. 6. 2020 bude otevřena škola i pro druhý stupeň. Jednotlivým třídám bude zaslán na edupage rozvrh konzultací.

Organizace výuky bude probíhat podle směrnice ze dne 19. 5. 2020. Směrnici najdete zde, na stránkách školy. Především připomínáme, že žáci musí mít dvě roušky, igelitový sáček a nesmí se před školní budovou shlukovat.

Před prvním vstupem do školy je nutné, aby žák odevzdal vyplněné a podepsané čestné prohlášení zákonným zástupcem.

Moc se těšíme!

• Hurá do školy

2. 6. 2020

Škola se nám postupně otevírá. Žáci 1. stupně už se učí a na žáky 2. stupně se těšíme dle vypsaných konzultací.

• Základní škola Libušín, okres Kladno, příspěvková organizace
      • Pokud budete chtít mluvit s jednotlivými pedagogy, vyberte správné číslo: ředitelna: 312 672 339 ředitelka: Mgr. Renata Kosová zástupce ředitelky: Bc. Lukáš Marek administrativní pracovnice: Miroslava Kvasničková 724 183 141 sborovna 1. patro: 312 671 292 ( I. Čížová, A. M. Filippi, K. Kedroňová, J. Kuncová, P. Němec, M. Němcová, R. Jelínková, S. Perscheová, M. Smetanová ) sborovna přízemí: 312 524 227 (P. Chocholová, I. Knížetová, P. Krejčí, Š. Navrátilová, E. Nováková, R. Slámová, I. Šmolíková, R. Žižková) školní družina: 312 524 228 (I. Čížová, R. Slámová)
      • Komenského 237 273 06 Libušín

zatím žádné údaje