• MIKULÁŠ

Naši školu dnes navštívil Mikuláš i se svými pomocníky anděly a čerty. Řinčení řetězů a smích se linul po celé škole. Mikuláš s anděly roznášeli dárečky. Čerti se pak starali o zlobivé děti a měli opravdu hodně práce. Po návštěvě všech tříd naší školy se celá výprava přesunula i do školky, aby se podívala i na ty nejmenší.

• KLADENSKÝ ZÁMEK

V út 30.11. jsme se s dětmi jeli podívat na kladenský zámek, kde na nás čekal krtkův svět.
            Děti si prohrály v krtkově herně. a ještě se dozvěděly o letu českého krtka, od pana Milera,
            do opravdového vesmíru. Měli jsme možnost zhlédnout nádherně malovanou kapli a také
            jsme se dostali do zámeckého podsklepí. Výlet se celkově zdařil.

• VÁNOČNÍ TRH

Žáci jednotlivých tříd naší základní školy si připravili výrobky s vánoční tématikou. Dopoledne se neslo v duchu vyrábění ve vánočních dílnách. Žáci a učitelé byli velice tvořiví a výrobky tak byly rozmanité. V odpoledních hodinách proběhl před budovou školy Vánoční trh, na kterém byly výrobky jednotlivých tříd k zakoupení. Účast nakupujících byla hojná.

• SRDÍČKOVÉ DNY

Zakoupením výrobků na fotografii pomůžete dětem se spinální svalovou atrofií. Nabízené výrobky - náramek 30 Kč, kolíček 30Kč, magnetka 30Kč, záložka 35Kč (ceny jsou uvedeny za kus). Předměty můžete zakoupit u pí Krejčí.

• SPORTOVNÍ DEN

Dnes se u nás konal sportovní turnaj v míčových hrách, kterého se zúčastnili žáci 4., 5. a 6. ročníku. Konaná akce nese název Sportovní den mládeže s TAJV, který je vedený sportfluencerem Mgr. Janem Váňou. Jde o sportovně-edukační projekt pro děti a mládež ve vybraných městech a obcích na sportovištích v ČR. Hledají se noví talenti a budoucí sportovní reprezentanti v České republice. Vrcholem je reprezentace města (obce) v celostátním měřítku na Národním finále v Poděbradech. Sportu ZDAR!

• Přihlášení

• Zvonění

Pondělí 6. 12. 2021

zatím žádné údaje