• Den Země 2021

Den Země je mezinárodní den věnovaný Zemi, který se každoročně  koná 22. dubna. Tento den je zaměřen na ochranu životního prostředí a upozorňuje na ekologické hrozby. Tradice oslav Země sahá až do roku 1969, kdy byl vyhlášen na konferenci UNESCO v San Franciscu. Hlavní aktivitou je úklid veřejného prostranství, třídění a recyklace odpadků a úcta k životu na této planetě.

Naše škola se dne 22. dubna zapojila do kampaně "Ukliďme svět", který zaštiťuje Český svaz ochránců přírody. Žáci i učitelé pracovali v okolí školy s velkým nadšením.

Vybraní žáci 2. třídy se zúčastnili výtvarné soutěže výchovně - vzdělávacího programu CCBC do škol na téma "Můj příběh se zvířátky".

Les ve škole

Ve školním roce 2020/21 se naše škola i nadále zapojuje do celoročního programu "Les ve škole". Jedná se o program, který žákům hravou formou umožňuje zažít výuku v lese. V průběhu školního roku žáci plní různé úkoly, tvoří si Lesní deníky a prozkoumávají les.

29.9.2020

Žáci 4.-7. třídy se zúčastnili online přednášky EVVO - vzdělávací témata Calliditas.

Calliditas je soukromý český projekt, který propojuje společensky odpovědné firmy se školstvím. Lektoři využívají nejmodernější techniku jako jsou virtuální realita nebo 3D tisk.

Tonda obal na cestách - online, květen 2021

Žáci všech ročníků se on-line zúčastnili vzdělávacího programu, který se zaměřuje na třídění a recyklaci odpadu.

Červen 2021

2. třída opět získala Certifikát Lesní třídy a stala se na 1 rok patronem 10mNového pralesa na Ještědském hřebeni.

• Základní škola Libušín, okres Kladno, příspěvková organizace
      • Pokud budete chtít mluvit s jednotlivými pedagogy, vyberte správné číslo: ředitelna: 312 672 339 ředitelka: Mgr. Renata Kosová, mobil: 777 662 311 zástupce ředitelky: Mgr. Lukáš Marek administrativní pracovnice, objednávky a odhlašování obědů: Pavlína Krejčí 312 524 228 sborovna 1. patro: 312 671 292 ( P. Kašpárek, K. Kedroňová, P. Němec, M. Němcová, R. Jelínková, J. Vadinský, P. Havlová, S. Perscheová, M. Smetanová, R. Žižková, M. Hartmanová, E. Krausová ) sborovna přízemí: 312 524 227 (P. Chocholová, I. Knížetová, Š. Navrátilová, R. Slámová, I. Šmolíková, P. Behenská, A. Nedbalová, B. Černá, M. Černá, I. Čížová) Školní družina: 1. oddělení, ved. vychovatelka: 606 134 139 (I. Čížová) 2. oddělení: 606 134 138 (R. Slámová) 3. oddělení: 606 134 128 (M. Hartmanová)
      • Komenského 237 273 06 Libušín

zatím žádné údaje