• HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ

20. 12. 2019

Naší školu navštívil Ing. Tomáš Löbl - moderátor TV PRIMA, muzikálový zpěvák/herec. Společně se žáky si  zazpíval nejen vánoční písně a koledy. Odpovídal na dotazy. Nejlepší otázku odměnil vybaveným školním batohem.

• Soutěž Betlém pro Pražský hrad

19. 12. 2019

V listopadu se skupina žáků 6. a 7. třídy zapojila do soutěže Betlém pro Pražský hrad. Jejich práce, papírová mozaika, vyžadovala trpělivost a pečlivost. Kancelář prezidenta republiky ocenila snahu dětí a zaslala škole pamětní publikaci 100 let kanceláře prezidenta republiky a cennou pamětní listinu.

• Vánoční koncert ZŠ Libušín v kostele

19. 12. 2019

Středeční večer v kostele sv. Prokopa v Libušíně patřil základní škole, která si připravila vánoční koncert pro rodiče, prarodiče i pedagogy naší školy. Téměř půlroční práce přispěla k pohodové adventní atmosféře. Skoro hodinové pásmo, kdy se zpívalo a hrálo na dětské nástroje, muselo potěšit na srdíčku každého přítomného v kostele. Vystoupení se nám vydařilo a všichni si tak zaslouží bohatého Ježíška!

• VÁNOČNÍ BESÍDKA

19. 12. 2019

Vánoční besídka 2. třídy s rodiči se opravdu vydařila. Druháčci zazpívali, zahráli na flétnu, přednesli básně, předvedli několik artistických triků a nádherně zatančili mazurku.... Jediné oko nezůstalo suché.

• MEDOVÉ VÁNOCE

19. 12. 2019

Žáci 1. a 4. třídy také navštívili výstavu Medové Vánoce. Výstava byla velice zajímavá, ochutnali jsme několik druhů medu a přivezli jsme si krásné suvenýry z vosku.

• LES VE ŠKOLE

19. 12. 2019

Dne 12.12. 2019 se žáci 1. a 5. třídy opět vydali do lesa a pozorovali téměř zimní krajinu, protože cestou do lesa začalo mírně sněžit.
            Prvňáci přinesli zvířátkům dobroty a ozdobili pro ně stromeček. Žáci 5. třídy došli až k jezírku, kde také ozdobili stromeček, pozorovali změny přírody a zopakovali si potravní řetězce .Cestou zpět si všichni zahráli hry inspirované lesem a ve třídách vyplnili lesní deník.

• ZÁBAVNÉ POKUSY

19. 12. 2019

Dne 12.12. naši žáci 4. až 9. ročníku měli možnost nakouknout do tajů zázraků přírody kolem nás. Pod vedením přírodovědců, kteří se autorsky podílejí na tvorbě pořadu Zázraky přírody, prožili zážitkovou hodinu netradičních chemických a fyzikálních pokusů, vysvětlení mnohých přírodních zákonů, které nás doprovázejí v každodenním životě. Zažili netradičně pojaté pokusy s dusíkem, chemikáliemi, které dokáží měnit barvy, vyzkoušeli si vzduchové dělo, viděli jak funguje supravodič...vystřelili malou raketu a poznali, jakou sílu má plyn i mnoho dalšího. Věda je prostě zábava.

• Mikuláš ve škole

5. 12. 2019

Po roce nás ve škole opět navštívil Mikuláš spolu s anděly a čerty ( žáci 8. a 9. třídy). Všechny děti dostaly od andělů sladkosti, zlobivci si vyzkoušeli čertův pytel. Jednotlivé třídy měly připravenou písničku nebo básničku. Náš Mikuláš s anděly a s čerty navštívili i mateřskou školu, kde už je děti netrpělivě očekávaly.

• Česko zpívá koledy

5. 12. 2019

V letošním roce jsme se již po třetí zapojili do projektu "Česko zpívá koledy". Přijměte naše srdečné pozvání a přijďte si s námi zazpívat známé koledy.

• Projekt Mléko do škol

4. 12. 2019

Opět nabízíme ochucená mléka 250 ml s vanilkovou, kakaovou a jahodovou příchutí s doplatkem 6,- Kč za kus. Pokud budou mít žáci zájem, mohou si mléko zakoupit u pí. Krejčí před první vyučovací hodinou.

• Základní škola Libušín, okres Kladno, příspěvková organizace
      • Pokud budete chtít mluvit s jednotlivými pedagogy, vyberte správné číslo: ředitelna: 312 672 339 ředitelka: Mgr. Renata Kosová zástupce ředitelky: Bc. Lukáš Marek administrativní pracovnice: Miroslava Kvasničková 724 183 141 sborovna 1. patro: 312 671 292 ( I. Čížová, A. M. Filippi, K. Kedroňová, J. Kuncová, P. Němec, M. Němcová, R. Jelínková, S. Perscheová, M. Smetanová ) sborovna přízemí: 312 524 227 (P. Chocholová, I. Knížetová, P. Krejčí, Š. Navrátilová, E. Nováková, R. Slámová, I. Šmolíková, R. Žižková) školní družina: 312 524 228 (I. Čížová, R. Slámová)
      • Komenského 237 273 06 Libušín

zatím žádné údaje